OK
kimidaro

بازدید مدیرعامل شرکت مدیریت طرح و توسعه آینده پویا و مدیرعامل شرکت شفادارو

مدیرعامل، معاونین و مدیران شرکت مدیریت طرح و توسعه آینده پویا و شرکت سرمایه گذاری شفادارو در روز چهارشنبه 1401/04/22 از شرکت صنعتی کیمیدارو بازدید کردند

بازدید مدیرعامل شرکت مدیریت طرح و توسعه آینده پویا و مدیرعامل شرکت شفادارو

مدیرعامل، معاونین و مدیران شرکت مدیریت طرح و توسعه آینده پویا و شرکت سرمایه گذاری شفادارو در روز چهارشنبه 1401/04/22 از شرکت صنعتی کیمیدارو بازدید کردند.

در این نشست آقای دکتر مهدیان، مدیرعامل شرکت کیمیدارو ضمن عرض خیر مقدم به مدیرعامل محترم شرکت مدیریت طرح و توسعه آینده پویا و همراهان گرامی، گزارشی از عملکرد سال 1400 و 3 ماهه 1401 کارخانه دارویی و شیمیایی ارائه و توضیح دادند: با توجه به بازسازی بخش روکش قرص به عنوان یکی از مهم‌ترین قسمت‌های تولید دارویی و عدم فعالیت این بخش در 3 ماهه اول سال 1401، با برنامه‌ریزی مناسب و هماهنگی کلیه واحدها، عملکرد شرکت از نظر تولید و فروش عددی و ریالی و همچنین سود خالص نسبت به دوره مشابه افزایش چشمگیری داشته است.

ایشان افزودند: با توجه به قدمت شرکت و در راستای مطابقت فرآیندها با آخرین الزامات PIC/s و GMP، برنامه‌ریزی‌های لازم جهت اجرای پروژه‌های بازسازی و نوسازی شرکت کیمیدارو انجام شده که بر اساس اولویت اقدام خواهد شد.

در ادامه جلسه آقای دکتر فروزانمهر، مدیرعامل محترم شرکت مدیریت طرح و توسعه آینده پویا ضمن تبریک دهه امامت و ولایت، هدف از این بازدید را آشنایی بیشتر با فعالیت‌های شرکت‌، بررسی موانع صنعت و ارائه راهکارهای لازم بیان نموده و اظهار داشتند: دارو یک محصول استراتژیک است و با توجه به محدویت‌های سازمان غذا و دارو برای افزایش قیمت دارو و همچنین افزایش حقوق و دستمزد، حامل‌های انرژی و ... این صنعت نیازمند اقدامات حمایتی از سوی دولت می‌باشد.

دکتر فروزانمهر با تاکید بر تولید و استفاده از کلیه ظرفیت‌های مادی و معنوی اضافه کردند: در حوزه تولید نیاز به تغییر و باز مهندسی داریم و اگر بخواهیم در فضای رقابتی داخلی و بین‌المللی موفق باشیم بایستی در راستای تقویت فرآیند تحقیق و توسعه و تولید محصولات جدید و دانش بنیان گام برداریم. همچنین با نگاه متفاوت به بنگاه‌داری و به منظور رشد اقتصادی لازم است در فرآیندهای کاری و افزایش بهره‌وری نیروی کار و سرمایه تجدیدنظر صورت گیرد.

در پایان ایشان با تاکید بر ضرورت تدوین برنامه استراتژیک میان مدت و بلند مدت، از کلیه معاونین و مدیران خواستند نظارت بر فعالیت‌ها، نگرش و نگاه سیستمی و استفاده از مکانیزم‌های کنترل داخلی را در دستور کار خود قرار دهند.


1401/04/22

Bookmark and Share   شماره خبر :3069 تعداد بازدید :4322

درج نظرات اخبار

نویسنده *  
نظر *  
کد ویژه
کد امنیتی
Captcha reload