OK
kimidaro

 


شرکت سهامی عام صنعتی کیمیدارو

شرکت کیمیدارو در سال 1344 به شماره ثبت 10080 تحت عنوان شرکت صنعتی هوخست (سهامی خاص) تاًسیس شده و در سال 1360 به شرکت صنعتی کیمیدارو (سهامی خاص) تغییر نام داد. این شرکت در سال 1370 از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل و در بورس اوراق بهادار تهران پذیرفته شده است.

شرکت صنعتی کیمیدارو با بیش از پنجاه سال قدمت، از بزرگ ترین و با سابقه ترین شرکت های ایرانی تولید کننده محصولات دارویی، شیمیایی می باشد.

تولیدات شیمیایی این شرکت مشتمل بر دو بخش تولید فرآورده های رزین و تولید فرآورده های نساجی است. در میان تولیدکنندگان محصولات رزینی، کیمیدارو از بزرگ ترین تولید کننده های رزین های امولسیونی پایه آب است و محصولات هموپلیمری (با قابلیت کاربرد در آهار فروش ماشینی، چسب چوب و صنایع بسته بندی)، محصولات کوپلیمری (با قابلیت کاربرد در رنگ های ساختمانی، نما و بتن)، محصولات آکریلیکی (با قابلیت کاربرد در رنگ های ساختمانی، نما، عایق های رطوبتی، بتن و رنگ های استخری) خود را با کیفیت بسیار بالا و در برخی موارد به عنوان محصول مرجع تولید و به بازار عرضه نموده است.

محصولات نساجی شامل انواع پاک کننده، سفیدکننده چشمی، روغن های استرچ و ضد کف می باشد.

شرکت کیمیدارو مسیر کیفیت را راهی پیوسته و مستدام دانسته و همواره تلاش نموده است تا علاوه بر یادگیری، جدیت خود را در این مسیر حفظ نماید. در این راستا، شرکت کیمیدارو موفق به اخذ گواهینامه های زیر گردیده است:

-  سیستم های مدیریتی بر اساس استانداردهای :

ISO 9001:2015 / ISO 14001:2015 / ISO 45001:2018