OK
kimidaro

بازدید هیئت مدیره شرکت سرمایه‌گذاری شفادارو

مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت سرمایه‌گذاری شفادارو در روز یکشنبه 1402/07/09 از خطوط تولید شرکت صنعتی کیمیدارو ...

بازدید هیئت مدیره شرکت سرمایه‌گذاری شفادارو

مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت سرمایه‌گذاری شفادارو در روز یکشنبه 1402/07/09 از خطوط تولید شرکت صنعتی کیمیدارو بازدید کردند.

در نشست جانبی این بازدید دکتر محمدرضا نیک‌بخت، مدیرعامل شرکت کیمیدارو گزارشی از عملکرد 6 ماهه اول سال 1402 کارخانه دارویی و شیمیایی ارائه کرد.

پس از آن دکتر ارسلان کاظم‌پور، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری شفادارو با اشاره به اهمیت صنعت دارو و همچنین با توجه به نامگذاری سال 1402 تحت عنوان "مهار تورم، رشد تولید" از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) اضافه کرد: در صنعت دارو برای بقا در بازار نیاز به تولید محصولات جدید و افزایش سهم بازار داریم که بدین منظور بایستی در راستای تقویت فرآیند تحقیق و توسعه و تولید محصولات جدید گام برداریم.

دکتر کاظم‌پور در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اهمیت تولید و برنامه‌ریزی جهت افزایش تولید، اظهار داشت: انتظار داریم شرکت‌های گروه علاوه بر تامین نیازهای داخلی، برای صادرات دارو نیز برنامه‌ریزی و اقدام نمایند.

همچنین ایشان بر اصلاح زیر ساخت‌ها بر اساس الزامات cGMP، کاهش بهای تمام شده محصولات، کنترل هزینه‌ها و افزایش سودآوری، کاهش دوره وصول مطالبات و ... تاکید کرد.

در ادامه سایر اعضای هیئت‌مدیره شرکت شفادارو آقایان دکتر اسلامی تبار، مهندس میرصالح آبادی، دکتر تقی‌زاده و دکتر مهدوی زاهد ضمن بررسی گزارش‌‌های موجود، نقطه نظرات و انتظارات خود را از هیئت مدیره شرکت کیمیدارو مطرح کردند.

در پایان اعضای هیئت مدیره شرکت شفادارو از خطوط تولید بازدید به عمل آوردند.1402/07/10

Bookmark and Share   شماره خبر :3102 تعداد بازدید :900

درج نظرات اخبار

نویسنده *  
نظر *  
کد ویژه
کد امنیتی
Captcha reload