OK
kimidaro

تولید شیمیایی:

در کارخانه شیمیایی شرکت صنعتی کیمیدارو فرآورده­ های رزین و نساجی به تفکیک در واحدهای مجزا ساخته می­ شوند. ­

این واحد صنعتی با کارشناسان و تکنسین‌های متخصص در بخش رزین و نساجی با بیش از 40 قلم محصولات مختلف شیمیایی شامل رزین­ های امولسیونی پایه آب، هموپلیمری، کوپلیمری و مواد تعاونی نساجی با رعایت کامل تضمین کیفیت و استاندارد مطلوب تولید می­ کنند.

 وظایف کلی بخش تولید عبارتند از:

  • ·    تولید کلیه محصولات شیمیایی شرکت بر اساس زمان‌بندی ارائه شده توسط واحد برنامه ریزی
  • ·        ساخت محصولات مطابق با استانداردها و کنترل کیفیت مطلوب
  • ·    به کارگیری مناسب دستگاه‌ها، فضاها و منابع انسانی مجرب در جهت رسیدن به بهترین کیفیت
  • ·    توجه به آموزش و افزایش آگاهی کارکنان در قسمت­های مختلف تولید در موضوع ­های مورد نیاز

بخش تولید رزین:

شرکت صنعتی کیمیدارو به عنوان اولین تولیدکننده رزین­ های امولسیونی پایه آب وینیلی و آکریلاتی با تولید محصولات با کیفیت شامل رزین­ های رنگ، چسب چوب، چسب بتن و ... در صنایع مختلف از جمله رنگ­سازی، بسته ­بندی، بتن و بنا­سازی و کاغذ دیواری توانسته حضور خود را در عرصه رقابت گسترش دهد؛ همچنین این رزین­ ها­ به دلیل پایه آب بودن و آلودگی­ های زیست محیطی پایین، بسیار در صنعت مورد توجه قرار گرفته است. 

بخش تولید نساجی:

در صنعت نساجی، مواد تعاونی در فرایندهای مختلف تکمیل، رنگرزی و چاپ از جایگاه ویژه ­ای برخوردارند. شرکت کیمیدارو در زمینه­ ی نساجی دارای 22 محصول از جمله انواع نرمکن­ های مختلف نانیونیک و سیلیکونی، روغن­ های ریسندگی و ضدکف و ... می­ باشد که با تنوع در محصولات توانسته سهم عظیمی از بازار را به خود اختصاص دهد.

بسته­ بندی محصولات بنا به درخواست مشتری در بشکه­ های 50 و 100 کیلویی پلاستیکی و 200 کیلویی فلزی طبق استانداردهای لازم به صورت یکپارچه امکان‌پذیر می­ باشد.