OK

 

راه‌اندازي مجدد کارخانه شيميايي

راه‌اندازي مجدد کارخانه شيميايي 

 

 

کارخانه شيميايي شرکت صنعتي کيميدارو پس از 5 سال توقف، با تلاش بي‌وقفه و همکاري مديران و کارشناسان متخصص در شرکت، بازسازي و راه‌اندازي شد.

کارخانه شيميايي همزمان با کارخانه دارويي در سال 1344 تحت عنوان شرکت صنعتي هوخست تأسيس شده و در سال 1360 به شرکت صنعتي کيميدارو تغيير نام داد.

توليدات شيميايي اين شرکت مشتمل بر دو بخش توليد فرآورده‌هاي رزين و توليد فرآورده‌هاي نساجي است. در ميان توليدکنندگان محصولات رزيني، کيميدارو با بيش از 50 سال قدمت از بزرگ‌ترين توليدکننده‌هاي رزين‌هاي امولسيوني پايه آب است و محصولات هموپليمري (با قابليت کاربرد در آهار فرش ماشيني، چسب چوب و صنايع بسته‌بندي)، محصولات کوپليمري (با قابليت کاربرد در رنگ‌هاي ساختماني، نما و بتن)، محصولات آکريليکي (با قابليت کاربرد در رنگ‌هاي ساختماني، نما، عايق‌هاي رطوبتي، بتن و رنگ‌هاي استخري) خود را با کيفيت بسيار بالا و در برخي موارد به عنوان محصول مرجع توليد و به بازار عرضه نموده است. 

محصولات نساجي شامل انواع پاک‌کننده، نرم‌کننده، سفيدکننده چشمي، روغن‌هاي استرچ و ضدکف مي‌باشد.

پس از راه‌اندازي مجدد واحد شيميايي، از سال 94 توليد انواع محصولات رزين و نساجي به صورت آزمايشي آغاز و از خرداد ماه 95 به توليد بر اساس نياز بازار و سفارش مشتريان اقدام شده است.
1395/10/11
Bookmark and Share   شماره خبر :13 تعداد بازدید :85

درج نظرات اخبار

نویسنده *  
نظر *  
کد ویژه
کد امنیتی
Captcha reload